طبقه بندی کتاب ها
واحد پول
درگاه پرداخت
  • فروشگاه آنلاین کتاب

دعوت به همکاری

انتشارات مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران آمادگي خود را جهت همكاري با كليه مؤلفين‌، ‌مترجمين و‌سازمانهای دارای آثار كتابي مطابق با موضوعات اشاره شده در بخش خدمات نشر اعلام مي‌نمايد. 
پدیدآورندگان محترم می توانند در صورت تمایل آثار خود را به همراه فرم"بررسی متون جهت چاپ" و سایر مدارک قید شده در فرم از طریق آدرس ایمیل Nashr87@gmail.com و یاinfo@behbook.com ارسال و نتیجه را از طریق همین ایمیل و یا شماره تلفن های 88848957 , 88322090 پیگیری نمایند. ( دانلود فرم بررسی متون جهت چاپ )1 - الگوی مشارکت (سرمایه گذاری مشترک) در چاپ کتاب:
پس از ارائه اثر از طرف پدیدآورنده و در صورت تکمیل بودن مدارک (متن اثر – متن کتاب اصلی در صورت ترجمه بودن اثر- رزومه پدیدآورنده و فرم بررسی متون جهت چاپ)، بررسی اولیه روی اثر از جهت دارا بودن برخی شرایط شامل: به روز بودن- میزان رسایی و شیوایی نگارش- مطابقت با موضوعات مورد نظر این انتشارات (قید شده در فوق) کاربردی بودن اثر و طیف مخاطبان و میزان بازارپسندی اثر انجام می گردد.
در صورت پذیرش اولیه، اثر در جلسه هیئت مدیره طرح و بررسی نهائی انجام و در صورت پذیرفته شدن، درصد مشارکت انتشارات و پدیدآور تعیین می گردد. نتیجه مصوبه به اطلاع پدیدآور رسیده و در صورت موافقت قرارداد مشارکت چاپ کتاب بین طرفین منعقد می گردد.
لازم به توضیح است که پس از پایان مراحل چاپ کتاب در الگوی همکاری مشارکتی، طرفین به نسبت درصد مشارکت خود در هزینه های تولید از تیراژ نهائی سهم خواهند برد.
2 -الگوی خدمات نشر:
در این روش همکاری پس از بررسی اثر جهت چاپ، برآورد هزینه چاپ براساس تیراژ و سایر مشخصات مورد نظر صاحب اثر محاسبه و به اطلاع خواهد رسید و در صورت موافقت، کتاب با سرمایه گذاری کامل صاحب اثر چاپ گردیده و در پایان کل تیراژ در اختیار صاحب اثر قرار خواهد گرفت.
لازم به توضیح است که مدارک مورد نظر جهت بررسی اثر همانند روش مشارکت می باشد.

خدمات سمعي و بصري:
واحد سمعي و بصري مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران در زمينه مستندسازي برنامه‌ها، توليد فيلم‌هاي آموزشي و تهيه فيلم‌هاي مناسب و دوبله و تنظيم آنها فعاليت مي‌نمايد.
واحد سمعي و بصري در زمينه تهيه و مستندسازي تصويري فعاليت‌هاي صنعتي، برنامه‌هاي آموزشي، سمينارها و همايش‌ها و مستندسازي نتايج پروژه‌هاي تحقيقاتي با سازمانها و واحدهاي توليدي و خدماتي آماده همكاري می باشد.

ادامه
clear-bug-div
نماد اعتماد الکترونیکی
xnxx1.org